Servis

Záruční i pozáruční servis produktů NRI ( Suzo Happ ), CashCode, Money Controls a časovacích automatů Beckmann.

Jsme výhradní zastoupení a autorizovaný servis NRI, CashCode, Money Controls a časových automatů Beckmann. Autorizovaný servis zaručuje nejkvalitnější servisní úkony našeho vyškoleného servisního týmu. Naše dlouhodobá spolupráce s Českou národní bankou na testování nových ražeb mincí nám dává opravdu široký rozsah mincí a bankovek pro programování.
Po osobní domluvě jsou možné drobné opravy na počkání. Většina oprav je realizována v co možná nejkratší době, to znamená maximálně do jednoho pracovního týdne. Servis mincovníků Currenza i pro Slovenskou republiku.

1

Čištění
& Diagnostika

Každý mincovník nebo akceptor bankovek je jako první vyčištěn, hlavně pak optické prvky, vstupní prostory mincí nebo bankovek a dále třídící nebo vracecí mechanismy.

2

Oprava
& Programování

Oprava popsané nebo diagnostikované závady. Mincovníky NRI jsou vždy programovány na poslední známé sady mincí. Akceptory bankovek CashCode jsou programovány přes paměťovou kartu a jen na vyžádání zákazníka.

3

Celkové
Přezkoušení

Kompletní přezkoušení správné funkčnosti opraveného zařízení, se zaměřením na provedenou opravu. Kontrola příjmu a vyplácení.

Osobní nebo poštovní příjem do opravy
Při zaslání poštou prosíme o popis závady, nebo jiných vašich požadavků na změnu příjmu nebo vracení. Dále také kontakt pro případ cenově dražších oprav a vaše fakturační údaje.

Většina světových měn
Možnost přeprogramování na většinu světových měn, u nějakých druhů mincovníků je k programování potřeba cca. 20 kusů mincí od každého nominálu. U akceptorů bankovek se provádí přeprogramování pomocí paměťové karty ( snadno a rychle ).