Naše Produkty

Platba mincemi

Produkty pro příjem a vracení mincí.
V této kapitole naleznete výrobky od předních světových výrobců s dlouhou tradicí navrhování zařízení pro operace s mincemi, spojených v koncernu CRANE Payment Innovations.

Nabízíme Mincovníky a hoppery různých designu, velikostí a komunikačních protokolů. A jiná zařízení pro automatové operace s mincemi.

Platba bankovkami

Produkty pro příjem a vracení bankovek.
Špičková technologie pro bezpečné akceptování a recyklaci je použita ve všech výrobcích Crane Payment Innovations.

Tyto produkty jsou zaměřeny pro mnoho odvětvý jako jsou casino, platební kiosky, vending nebo i venkovní parkovací automaty a mnoho jiných vašich požadavků.

Bezhotovostní platba

Zařízení pro bezhotovostní platby.
Kromě zařízení pro manipulaci s hotovostí, poskytujeme také zařízení pro bezhotovostní platby v automatech. Vhodné jak pro uzavřený kolektiv zákazníků, tak i pro veřejné automaty. Nabízí mnoho druhů slev a zvýhodnění.

Integrace-audit-zabezpečení

Řešení pro audit a integraci.
Řešení pro vyčítání inventur z mincovníků nebo akceptorů bankovek a software pro zobrazení a správu auditu.

Zařízení která komunikují s různýmy druhy periferii a sdružují je do jedné výstupní linky USB ( RS232 ). A mnoho dalšího...

Platební aplikace

Naše řešení pro různé druhy platebních aplikací.
Řešení pro platební otvírání dveří ( WC ) a jiné placené přístupy. Časové aplikace Beckmann, pro časové spínání 230V. Aplikace a platební systém pro přístup na vysokorychlostní internet, vhodné pro hotely a kavárny. Zabezpečení vašeho automatu díky anti-vandal vhozům mincí. Také mincovní žeton atd..